Fundacja Oikonomos
07.07.2013

Warsztaty ikonograficzne w Akademii Supraskiej

Fundacja „Oikonomos” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 9-15 lat na Warsztaty plastyczno – ikonograficzne organizowane w Akademii Supraskiej w terminie 15-27 lipca 2013 r.
06.07.2013

Relacja z pierwszych warsztatów kulinarnych

W sobotę, 29 czerwca, w kuchni Centrum Kultury Prawosławnej wrzało. Odbyło się pierwsze warsztatowe spotkanie z cyklu „Tutejsze smaki”, podczas którego przygotowywaliśmy „Mrowisko”. Nauczyła nas tego matuszka Iwona Romańczuk. Pracę rozpoczęliśmy krótką modlitwą. Matuszka zwróciła uwagę na to, że podczas ...
15.06.2013

Warsztaty kulinarne "Tutejsze smaki" - inauguracja

Fundacja "Oikonomos" ma zaszczyt zaprosić Państwa na warsztaty kulinarne "Tutejsze smaki". Pierwsze, zapoznawcze spotkanie odbędzie się 29 czerwca (sobota) w Centrum Kultury Prawosławnej przy ul. Św. Mikołaja 5 w Białymstoku. Wspólnie nauczymy się robić mrowisko - ciasto, które na pewno widzieliście na weselach czy chrzcinach, ale nie odważyliście się dotąd spróbować przyrządzić je samodzielnie :)
15.06.2013

Ostatnie przedwakacyjne spotkanie FMT

Forum Myśli Teologicznej zaprasza na ostatnie w tym roku akademickim spotkanie o tematyce teologiczno-filozoficznej. Tym razem spotkanie poprowadzi o. dr Henryk Paprocki. Przewidziany temat spotkania to: "Lew Szestow". Spotkanie wyjątkowo odbędzie się w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku 21 czerwca (piątek) o godz. 17.00.
10.06.2013

Wystawa fotograficzna „Obwieszcza, Wychwala, Nawołuje...”

W imieniu organizatorów - Fundacji "Oikonomos"/Akademii Supraskiej, Muzeum Ikon w Supraślu Oddział Muzeum Podlaskiego oraz Stowarzyszenia Prawosławna Inicjatywa OrthNet, właściciela serwisu internetowego OrthPhoto.net - serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy plenerowej zorganizowanej w związku z piątą, jubileuszową, edycją Festiwalu Cerkiewnego Dzwonienia „Obwieszcza, Wychwala, Nawołuje” ----->>>>>
23.05.2013

FMT: Antropologia- początek życia

Forum Myśli Teologicznej zaprasza wszystkich chętnych na kolejne spotkanie o tematyce teologiczno-filozoficznej.
20.05.2013

Informacja o letnich inicjatywach dla dzieci i młodzieży

W tym roku znowu przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży kilka letnich inicjatyw, na które serdecznie zapraszamy naszych młodych sympatyków. W tym roku będą to warsztaty plastyczno-ikonograficzne, warsztaty filmowo-historyczne, a także półkolonie w Centrum Kultury Prawosławnej...
20.05.2013

DZIĘKUJEMY!!!

Zakończył się okres rozliczania z fiskusem i tym samym przekazywania 1% podatku od swojego dochodu na dowolnie wybrany społeczny cel. Tym wszystkim z Was, którzy zdecydowali się powierzyć swój 1% naszej Fundacji - serdecznie dziękujemy!

Zebrane środki przeznaczymy na wsparcie projektów związanych z ochroną prawosławnego dziedzictwa, projektów związanych z budowaniem tolerancji, a wreszcie projektów pomagających rozwijać się prawosławnej społeczności. Projektów, takie jak te poniżej, ale też projektów innowacyjnych, o których usłyszycie niebawem. Raz jeszcze: wszystkim ofiarodawcom - dziękujemy!
14.05.2013

Paschalny Piknik Rodzinny - 18.05.2013 r. w Supraślu

Serdecznie zapraszamy na drugi już Paschalny Piknik Rodzinny, organizowany przez Akademię Supraską. W tym roku spotykamy się 18 maja 2013 r. (sobota), oczywiście w Supraślu :-). Zapraszamy całe rodziny, szczególnie z dziećmi (dla których będą przygotowane specjalne zajęcia). Naszym celem jest wspólne świętowanie w paschalnym okresie, integracja prawosławnego środowiska, umożliwienie naszym dzieciom poznania się...
14.05.2013

FMT: Mikołaj Bierdiajew

Forum Myśli Teologicznej zaprasza wszystkich chętnych na kolejne spotkanie o tematyce teologiczno-filozoficznej. Tym razem spotkanie poprowadzi o. Henryk Paprocki. Przewidziany temat spotkania to: „Mikołaj Bierdiajew”. Spotkanie odbędzie się w Akademii Supraskiej (ul. Klasztorna 1-wejście od strony katakumb) 17 maja (piątek) o godz. 16.00.
|<  <<  <  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16    >  >|