Fundacja Oikonomos
2017.05. 24

Lato 2017 z Fundacją "Oikonomos" - zapowiedź


Już wkrótce wakacje, a my tradycyjnie przygotowujemy kilka propozycji dla dzieci i młodzieży. Szczegóły już wkrótce na naszych stronach internetowych www.oikonomos.pl oraz www.akademiasupraska.pl, a juz teraz możemy wspomnieć o dwóch inicjatywach.

Tradycyjnie naszą letnią propozycją są półkolonie w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku. Są one skierowane do dzieci w wieku 7-11 lat, pozostających podczas wakacji w mieście. Przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku, będą korzystać one z wielu atrakcji oferowanych przez białostockie instytucje kultury, a także z zajęć sportowo-rekreacyjnych typowych dla tej pory roku. Ich termin to 14 -25 sierpnia, zaś koszt 450 zł.
Koszt uczestnictwa obejmuje wyżywienie, opiekę wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu na dodatkowe atrakcje, koszt materiałów warsztatowych.

Kolejną inicjatywą będzie obóz młodzieżowy "Lato z wielokulturowym dziedzictwem - II edycja". Odbędzie się on w drugiej połowie sierpnia (21-30 sierpnia), jego uczestnikami będzie młodzież w wieku 17-24 lata. Obóz będzie bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona.

Warto też dodać, że wszystkie nasze letnie inicjatywy są dofinansowane ze środków pozyskanych z odpisów 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji „Oikonomos”.


Zapisy już od 1 czerwca! Serdecznie zapraszamy - spędź wakacje razem z nami!