Fundacja Oikonomos
2017.12. 01

Zimowa Akcja Wsparcia: "Przekaż trochę ciepła Akademii Supraskiej..."Kochani!

Przed nami zima, bardzo trudny dla Fundacji okres, kiedy pojawiają się największe wydatki, związane z ogrzewaniem budynków Akademii Supraskiej, utrzymaniem ich dobrej kondycji, po to, aby w dalszym ciągu mogły służyć wszystkim, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania związane z prawosławną wiarą, duchowością, tradycją i kulturą.

Co roku w projektach Akademii bierze udział ponad 4000 osób. Tworzymy wiele wartościowych rzeczy, które służą osobom w każdym wieku. W naszych murach mają miejsce liczne wystawy, koncerty, spektakle, warsztaty, konferencje. W tym roku nasze wydarzenia odbywały się nie tylko w murach Akademii, lecz również na murach 😊 (wspaniały pokaz grafiki Pawła Iwaniuka, pt.: „My, którzy Cherubinów...”). Szczególne miejsce w naszych projektach jest zarezerwowane dla dzieci i młodzieży, które mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania, korzystając z możliwości przebywania w wyjątkowym miejscu, jakim jest Akademia Supraska.

Niestety, już od dawna wiadomo, że ośrodki kultury nie są w stanie zarobić na siebie. Mimo naszych usilnych starań, również i w tym roku Akademia Supraska boryka się z problemami finansowymi. Sytuacja finansowa sprawiła też, że postanowiliśmy w tym roku, w okresie zimowym, ograniczyć do minimum działalność programową Akademii Supraskiej.

Wierzymy jednak, że Akademia Supraska nie jest Wam obojętna. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoli nam na przetrwanie zimy i z energią, z której jesteśmy znani, przystąpić do nowych zadań.

Do końca roku możecie jeszcze przekazać darowiznę, którą w przyszłym roku będziecie mogli odliczyć od podatku.

Wasze darowizny możecie wpłacać na konto Fundacji OIKONOMOS nr rachunku 39 1240 5211 1111 0010 4455 0988 Bank Pekao S.A. z dopiskiem: darowizna na Akademię Supraską.

Za każdą złotówkę będziemy naprawdę ogromnie wdzięczni!

Z podziękowaniami,
Zespół Fundacji Oikonomos i Akademii Supraskiej