Fundacja Oikonomos
2019.06. 07

Półkolonie letnie w Centrum Kultury Prawosławnej 15-26 lipca 2019 r.

 
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Białegostoku i okolic, pozostające podczas wakacji w mieście, do udziału w półkoloniach, które tradycyjnie odbywać się będą w Centrum Kultury Prawosławnej w Białymstoku. Są one skierowane do dzieci w wieku 7-12 lat. Przez dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-16:00, nasi podopieczni będą korzystać z atrakcji oferowanych przez białostockie instytucje kultury, a także z zajęć sportowo-rekreacyjnych typowych dla tej pory roku.

Termin tegorocznych półkolonii to 15-26 lipca 2019 r., zaś koszt 500 zł *. W cenę wliczone są obiad i napoje, wykwalifikowana opieka, bilety wstępu na wszelkie wyjścia i wyjazdy, ubezpieczenie NNW.

Karty zgłoszeniowe i regulaminy są dostępne na naszej stronie internetowej (do pobrania poniżej). Wypełnione dokumenty prosimy zostawiać w recepcji Centrum Kultury Prawosławnej przy ul. Świętego Mikołaja 5 (czynne codziennie w godz. 08:00-20:00).

KARTA ZGŁOSZENIOWA DO POBRANIA

REGULAMIN PÓŁKOLONII

ODBIÓR
DZIECKA (proszę wypełnić jedynie w przypadku, gdy dziecko będą odbierać osoby inne niż rodzice, np. dziadkowie, ciocie, pełnoletnie rodzeństwo)

Ilość miejsc ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!


--------------------------
* Możliwe jest zapisane dziecka na jeden tydzień. Koszt wówczas wynosi 300 zł.